Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

23rd Ji.hlava International Documentary Film Festival

ji-hlava dok cdf

Contact

ORGANIZER:

DOC.DREAM services s. r. o. / DOC.DREAM – Spolek pro podporu dokumentárního filmu (DOC.DREAM – Association for the Support of Documentary Cinema)
executives: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková, Katarína Holubcová

Festival Management:

Marek Hovorka / festival director / fedofil@ji-hlava.cz
Katarína Holubcová / executive director / katarina@ji-hlava.cz

Festival projects:

Zdeněk Blaha / East Silver Market manager / www.eastsilver.net
Nina Numankadić / Doc Alliance Films Managing Director / www.DAFilms.com
Jitka Lanšperková / dok.revue editor / www.dokrevue.com / dokrevue@dokrevue.cz
Šimon Bauer / CDF manager / www.c-d-f.cz / simon@c-d-f.cz
Tereza Swadoschová / DOC.STREAM manager, international relations / www.doc-stream.cz / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881

Program:

Programme board: Marek Hovorka, Petr Kubica, Andrea Slováková

Andrea Slováková / programmer of experimental documentaries/ andreas@ji-hlava.cz
David Čeněk, Milan Kruml and others / programmers of selected programme sections
Viktor Koreň / head of the programme department / program@ji-hlava.cz / +420 775 864 897
Marie Lebedová / film submissions, shipping/ shipping@ji-hlava.cz / +420 775 864 828
Veronika Hanáková / programme coordinator / programme@ji-hlava.cz​ / +420 774 567 952
Šimon Pohořelý / coordinator of Czech programme / ceskyprogram@ji-hlava.cz / +420 777 632 648
David Dittrich / coordinator of masterclasses, workshops and discussions / david@ji-hlava.cz
Matěj Metelec / editor of the festival catalogue / katalog@ji-hlava.cz / +420 720 597 525
Juraj Machálek / assistant of editor / juraj@ji-hlava.cz
Hana Šormová / intern / hana@ji-hlava.cz​
Karolína Hrichová / intern / karolina.hrichova@ji-hlava.cz

Czech Joy in Czech Cinemas::

Tereza Swadoschová / coordinator / distribuce@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Karolína Nováková / assistant of coordinator / karolina@ji-hlava.cz / +420 774 101 447
Barbora Venclová / intern / ceskaradost@ji-hlava.cz

Ji.hlava Industry Programme:

Jarmila Outratová / head of Industry Office/ jarmila@ji-hlava.cz / +420 775 864 981
René Kubášek / international communication / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Filip Remunda / curator of Inspiration Forum
Andrea Slováková / curator of Conference Fascinations / andreas@ji-hlava.cz
Veronika Kovářová / industry office production / veronika@ji-hlava.cz / +420 607 218 808
Michaela Weingartová / industry production / michaela@ji-hlava.cz​ / +420 ‭732 866 551‬
Patricia Drati Rønde / industry matchmaker / patricia@ji-hlava.cz​
Eva Jašková / industry macthmaker assistant / matchmaking@ji-hlava.cz
Anna Ondrejková / intern / anna@ji-hlava.cz

Inspiration Forum:

Tereza Swadoschová / head of Inspiration Forum / tereza@ji-hlava.cz / +420 773 339 881
Kateřina Steel Kusáková / coordinator and production of IF / inspirationforum@ji-hlava.cz / +420 731 132 915

Offscreen programme:

Pavel Klusák / music accompanying programme
Andrea Slováková / VR Zone & Game Zone dramaturgy / andreas@ji-hlava.cz
Iveta Černá / conception, Echoes of Ji.hlava IDFF / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Lucia Dubačová / production of offscreen programme / doprogram@ji-hlava.cz / +420 775 864 982
Ester Grohová / intern / ester@ji-hlava.cz
Radka Zavoralová / intern / radka@ji-hlava.cz

Media communication:

Veronika Bröcknerová / head of PR department / media@ji-hlava.cz / +420 774 101 652
Zuzana Kopáčová / media communication / zuzana@ji-hlava.cz / +420 607 985 380
René Kubášek / international communication / rene@ji-hlava.cz / +420 778 058 273
Gabriela Gálová / press service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 605 919 769
Ellyn Černochová / assistant of PR department / ellyn@ji-hlava.cz / +420 775 321 895
Petr Knepr / web, mobile app, social media / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916
Juraj Machálek / assistant of webeditor / juraj@ji-hlava.cz / +420 608 645 589
Kristýna Čtvrtlíková / intern / kristyna@ji-hlava.cz
Josef Dvořák / intern / josef@ji-hlava.cz
Štefan Berec, Gabriela Knýblová, Jan HromádkoDavid Kumermann / festival photographers
Taťána Špaček / coordinator of festival photographers
Viktor Heumann / translator

Production:

Jana Rumpíková / head of production / produkce@ji-hlava.cz / +420 737 378 115
Petr Štěrba / production / petr.sterba@ji-hlava.cz / +420 721 475 273
Anežka Kořínková / assistant of production / anezka@ji-hlava.cz / +420 732 556 209
Kateřina Steel Kusáková / production of Inspiration Forum / inspirationforum@ji-hlava.cz​ / +420 731 132 915
Kateřina Bubeníčková, Jakub Hanuš / technical production / technika@ji-hlava.cz
Tereza Rybová / coordinator of volunteers / dobrovolnici@ji-hlava.cz / +420 604 788 881
Šimon Bauer, Martina Štruncová / production of opening and closing ceremonies
Tomáš Příhoda / logistics coordinator / doprava@ji-hlava.cz / +420 720 766 002
Ondřej Lukeš / intern / ondrej@ji-hlava.cz
Karolína Nováková / intern / karolina@ji-hlava.cz

Accreditation and accommodation of visitors:

Natálie Škrdlová / accreditations and accommodation of visitors / akreditace@ji-hlava.cz / +420 776 207 479

Guest Service:

Barbora Hodonická / head of guest service / guestservice@ji-hlava.cz / +420 774 101 442
Adriana Bielková / industry guest service / industry.guests@ji-hlava.cz / +420 770 101 147
Anežka Hrušková / industry guest service / industry@ji-hlava.cz / +420 724 289  891
Sabina Solničková / programme guest service / guests@ji-hlava.cz / +420 721 786 044
Monika Horáková / partners guest service / partneri@ji-hlava.cz / +420 776 884 725
Gabriela Gálová / press guest service / pressservice@ji-hlava.cz / +420 605 919 769
Eva Sýkorová / accommodation coordinator / ubytovani@ji-hlava.cz / +420 725 912 692
Sylvie Vojtová / assistant of accommodation coordinator / sylvie@ji-hlava.cz
Beata Mrazíková / intern / beata@ji-hlava.cz
Radka Filipská / intern / radka.filipska@ji-hlava.cz

Partners, sponsors & financial department:

Iveta Černá / strategic partnerships / iveta@ji-hlava.cz / +420 605 229 191
Veronika Bröcknerová / partners & cooperation / +420 774 101 652
Martina Pospíšilová / festival sponsorships coordinator / spoluprace@ji-hlava.cz / +420 737 063 256
Natálie Bilová / marketing coordinator   / marketing@ji-hlava.cz​ / +420 774 101 677
Lucie Tůmová / economic supervisor / ucetni@ji-hlava.cz / +420 777 293 337
Tereza Šemberová / grants & financial administration / office@ji-hlava.cz / +420 774 101 656
Šárka Slezáková / office manager / sarka@ji-hlava.cz / +420 777 200 822

Visual concept:

Juraj Horváth - Punk deco / festival visual conception
Markéta Kudláčová, Petr Mazoch, Petr Macháček, Pavel Novák / graphic design
Josef Čančík, Vít Šimek / festival architecture
Jiří Mašek / DKO mezzanine scenography

Web / IT / databáze:

Abuco ICT / IT support / it@ji-hlava.cz
Petr Knepr / editor of website / webeditor@ji-hlava.cz  / +420 731 132 916

Ministerstvo kultury
Fond kinematografie
Evropská unie
Město Jihlava
Kraj Vysočina
Česká televize
Český rozhlas
Aktuálně.cz
Respekt
UPP
Current time